Administrative Staff

Secretary/ Dean's Office

 

dekanat@fts.upr.si

Ingrid Kocjančič, spec. tajnik članice ingrid.kocjancic@fts.upr.si 05/617-70-23 Office nr. 405
Danijela Morato strokovna delavka danijela.morato@fts.upr.si 05/617-70-21 Office nr. 407
Mariana Rodela samostojna strokovna delavka mariana.rodela@fts.upr.si 05/617-70-25 Office nr. 402

Legal and HR Office

mag. Klara Dodič Pegan pomočnik tajnika članice klara.pegan@fts.upr.si 05/617-70-36 Office nr. 403
Martina Trunkl Batič samostojna strokovna delavka martina.trunkl@fts.upr.si 05/617-70-37 Office nr. 404
Martina Aleksić samostojna strokovna delavka martina.aleksic@fts.upr.si 05/617-70-37 Office nr. 404

Accounting and Finance

racunovodstvo@fts.upr.si

Nevenka Bahor strokovna delavka nevenka.bahor@fts.upr.si 05/617-70-24 Office nr. 402
Zinka Bon strokovna delavka zinka.bon@fts.upr.si 05/617-70-24 Office nr. 402

Office for Study Affairs

Julija Švagelj Mežnar vodja področja julija.meznar@fts.upr.si 05/617-70-05 Office nr. 409

Office for Student Affairs

referat@fts.upr.si

Tamara Borse, mag. turiz. samostojna strokovna delavka tamara.borse@fts.upr.si 05/617-70-35 Office nr. 101
Valter Fonović samostojni strokovni delavec valter.fonovic@fts.upr.si 05/617-70-26 Office nr. 101
Mita Lazar, spec. samostojna strokovna delavka mita.lazar@fts.upr.si 05/617-70-69 Office nr. 101
Špela Seljak samostojna strokovna delavka spela.seljak@fts.upr.si 05/617-70-69 Office nr. 101
Tatjana Žerovnik strokovna delavka tatjana.zerovnik@fts.upr.si 040/743-396 Office in Ljubljana

International Office

mag. Nataša Gržinić samostojna strokovna delavka natasa.grzinic@fts.upr.si 05/617-70-07 Office nr. 304
Milica Tokalić samostojna strokovna delavka milica.tokalic@fts.upr.si 05/617-70-76 Office nr. 304

Library

knjiznica@fts.upr.si

Lidija Seljak vodja področja lidija.seljak@fts.upr.si 05/617-70-18 Office nr. 300
mag. Tanja Planinc izposoja tanja.planinc@fts.upr.si 05/617-70-30 Office nr. 300

Professional Placement

mag. Marija Rok praksa marija.rok@fts.upr.si 05/617-70-14 Office nr. 305

Project Management Office

Ana Allegra samostojna strokovna delavka ana.allegra@fts.upr.si 05/617-70-54 Office nr. 414
Asta Domijan strokovna delavka asta.domijan@fts.upr.si 05/617-70-52 Office nr. 414
Peter Kopić samostojni strokovni delavec peter.kopic@fts.upr.si 05/617-70-52 Office nr. 414

IT Office

podpora@fts.upr.si

Saša Planinc samostojni strokovni delavec sasa.planinc@fts.upr.si 05/617-70-13 Office nr. 412

Maintenance

Romeo Debernardi tehnični delavec romeo.debernardi@fts.upr.si 05/617-70-17
Rizah Palamar tehnični delavec rizah.palamar@fts.upr.si 05/617-70-00 recepcija
Ema Palamar čistilka ema.palamar@fts.upr.si 05/617-70-17