Upravno-administrativno osebje

Tajništvo / Dekanat

 

dekanat@fts.upr.si

Ingrid Kocjančič, spec. tajnik članice ingrid.kocjancic@fts.upr.si 05/617-70-23 pisarna 405
mag. Klara Dodič Pegan pomočnik tajnika članice klara.pegan@fts.upr.si 05/617-70-36 pisarna 403
Danijela Morato strokovna delavka danijela.morato@fts.upr.si 05/617-70-21 pisarna 407
Mariana Rodela samostojna strokovna delavka mariana.rodela@fts.upr.si 05/617-70-25 pisarna 402

Kadrovsko-pravna služba

Martina Trunkl Batič samostojna strokovna delavka martina.trunkl@fts.upr.si 05/617-70-37 pisarna 404
Martina Aleksić samostojna strokovna delavka martina.aleksic@fts.upr.si 05/617-70-37 pisarna 404

Finančno računovodska služba

racunovodstvo@fts.upr.si

Nevenka Bahor strokovna delavka nevenka.bahor@fts.upr.si 05/617-70-24 pisarna 402
Zinka Bon strokovna delavka zinka.bon@fts.upr.si 05/617-70-24 pisarna 402

Služba za študijske zadeve

Julija Švagelj Mežnar vodja področja julija.meznar@fts.upr.si 05/617-70-05 pisarna 409

Referat za študentske zadeve

referat@fts.upr.si

Tamara Borse, mag. turiz. samostojna strokovna delavka tamara.borse@fts.upr.si 05/617-70-35 pisarna 101
Valter Fonović samostojni strokovni delavec valter.fonovic@fts.upr.si 05/617-70-26 pisarna 101
Mita Lazar, spec. samostojna strokovna delavka mita.lazar@fts.upr.si 05/617-70-28 pisarna 101
Tatjana Žerovnik strokovna delavka tatjana.zerovnik@fts.upr.si 040/743-396 pisarna v Ljubljani

Služba za mednarodno dejavnost

international@fts.upr.si

mag. Nataša Gržinić vodja področja natasa.grzinic@fts.upr.si 05/617-70-07 pisarna 304
Milica Tokalić, spec. samostojna strokovna delavka milica.tokalic@fts.upr.si 05/617-70-76 pisarna 304

Knjižnica

knjiznica@fts.upr.si

Lidija Seljak vodja področja lidija.seljak@fts.upr.si 05/617-70-18 pisarna 300

Strokovna praksa

mag. Marija Rok praksa marija.rok@fts.upr.si 05/617-70-14 pisarna 305

Projektna pisarna

Ana Allegra samostojna strokovna delavka ana.allegra@fts.upr.si 05/617-70-54 pisarna 414
Asta Domijan strokovna delavka asta.domijan@fts.upr.si 05/617-70-52 pisarna 414
Suzana Zonta strokovna delavka suzana.zonta@fts.upr.si 05/617-70-52 pisarna 414

Služba za IKT

podpora@fts.upr.si

Rian Bizjak informatik rian.bizjak@fts.upr.si 05/617-70-13 pisarna 412

Služba za vzdrževanje

Romeo Debernardi tehnični delavec romeo.debernardi@fts.upr.si 05/617-70-17
Rizah Palamar tehnični delavec rizah.palamar@fts.upr.si 05/617-70-00 recepcija
Ema Palamar čistilka ema.palamar@fts.upr.si 05/617-70-17